ADLER Апарат за бричење тример АД 2922

-18%

ADLER Апарат за бричење тример АД 2922

ADLER Апарат за бричење тример АД 2922

ADLER Апарат за бричење тример АД 2922

1,399 ден 1,149 ден

Има

1,399 ден 1,149 ден

Достапност: Има SKU: 180118

Опис

ADLER Апарат за бричење тример АД 2922

 

Тример
Батерија: Lithium Ion
Време на работа: до 45min
Додатоци: 3
Полнење: преку USB
Вградена сијаличка

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: