ADLER Апарат за бричење АД 93

-18%

ADLER Апарат за бричење АД 93

ADLER Апарат за бричење АД 93

ADLER Апарат за бричење АД 93

1,399 ден 1,149 ден

Има

1,399 ден 1,149 ден

Достапност: Има SKU: 180116

Опис

ADLER Апарат за бричење АД 93

Опис: Самостојни глави за бричење
Ултра тенок “microgroove” надворешен филтер
Систем за точно бричење
Тример
Прекинувач за ВКЛУЧЕНО/ ИСКЛУЧЕНО со интегрирано заклучување
Индикатор за полнење
Максимално време на полнење: 8 часа
Време на работа по полнењето: 60мин
Напон: 230 V ~ 50 Hz
Полнач: 12V DC

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: