-13%

ABSOLUT Водка 40% 1l

ABSOLUT Водка 40% 1l

ABSOLUT Водка 40% 1l

999 ден 869 ден

Има

999 ден 869 ден

Понудата истекува за:
2Дена20Саати09Минути04Секунди

ABSOLUT Водка 40% 1l

Достапност: Има SKU: 041411

Опис

ABSOLUT Водка 40% 1l

Опис: ABSOLUT Водка 40% 1l

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Шведска

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: