7 DAYS Глазирана тортица со ванила 32gr

7 DAYS Глазирана тортица со ванила 32gr

7 DAYS Ванила-глазиран кејк бар 32gr

7 DAYS Глазирана тортица со ванила 32gr

10 ден

Има

10 ден

7 DAYS Ванила-глазиран кејк бар 32gr

Достапност: Има SKU: 036402

Опис

7 DAYS Глазирана тортица со ванила 32gr

Опис: Кејк бар со ванила глазура.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 32gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: