7 DAYS Super Max Кроасан со какао 110gr

7 DAYS Super Max Кроасан со какао 110gr

7 DAYS Кроасан супер макс какао 110gr

7 DAYS Super Max Кроасан со какао 110gr

29 ден

Има

29 ден

7 DAYS Кроасан super max какао 110gr

Достапност: Има SKU: 039574

Опис

7 DAYS Super Max Кроасан со какао 110gr

Опис: Кроасан со какао крем.

Нето: 110gr

Состав: Означено на пакувањето.

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: