7 DAYS Super Double Кроасан со ванила 110gr

7 DAYS Super Double Кроасан со ванила 110gr

7 DAYS Кроасан super double ванила 110gr

7 DAYS Super Double Кроасан со ванила 110gr

29 ден

Има

29 ден

7 DAYS Кроасан super double ванила 110gr

Достапност: Има SKU: 039573

Опис

7 DAYS Super Double Кроасан со ванила 110gr

Опис: Кроасан со ванилин крем.

Нето: 110gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: