7 DAYS Кроасан со какао 40gr

7 DAYS Кроасан со какао 40gr

7 DAYS Кроасан со какао 40gr

10 ден

Има

10 ден

7 DAYS Кроасан со какао 40gr

Достапност: Има SKU: 030409

Опис

7 DAYS Кроасан со какао 40gr

Опис: Кроасан со какао крем.

Нето: 40gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: