7 DAYS Кроасан со лешник 80gr

7 DAYS Кроасан лешник 80gr

7 DAYS Кроасан со лешник 80gr

25 ден

Out of stock

25 ден

7 DAYS Кроасан лешник 80gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 028305

Опис

7 DAYS Кроасан со лешник 80gr

Опис: Кроасан со лешник и какао крем.

Нето: 80gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: