7 DAYS Double мини кроасан со какао и ванила 185gr

7 DAYS Double мини кроасан со какао и ванила 185gr

7 DAYS Кроасан дабл мини какао и ванила 185gr

7 DAYS Double мини кроасан со какао и ванила 185gr

72 ден

Има

72 ден

7 DAYS Кроасан дабл мини какао и ванила 185gr

Достапност: Има SKU: 026208

Опис

7 DAYS Double мини кроасан со какао и ванила 185gr

Опис: Мини кроасани со какао и ванилин крем.

Нето: 185gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: